Tłumaczenia pisemne

Zespół Tłumaczy K. LITWIN, J. CZERNIA S.C realizuje pisemne tłumaczenia dokumentów i tekstów w kilkudziesięciu językach świata.

.

OFERUJEMY:

  • tłumaczenia pisemne: uwierzytelnione (tak zwane „przysięgłe”, z pieczęcią tłumacza przysięgłego) i zwykłe,
  • redagowanie tekstów w języku docelowym na podstawie planu lub wskazówek,
  • weryfikację i korektę stylistyczną tłumaczeń zewnętrznych.

.


WritingDokumenty i teksty do tłumaczenia można dostarczyć do nas drogą elektroniczną przesyłając skany dokumentów lub pliki na e-mail: biuro@zespoltlumaczy.pl, a także pocztą tradycyjną, kurierem, lub też złożyć osobiście w naszym biurze w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 26.

.

.

.

.

W ZAKRESIE TŁUMACZEŃ PISEMNYCH (UWIERZYTELNIONYCH („PRZYSIĘGŁYCH”) I ZWYKŁYCH) WYKONUJEMY:

.

Nasz Zespół Tłumaczy K. LITWIN, J. CZERNIA S.C. ma na swoim koncie dziesiątki tysięcy stron tłumaczeń pisemnych, w tym obszernych oraz złożonych dokumentacji specjalistycznych, kodeksów, podręczników i standardowych dokumentów, w tym również z języka obcego na język obcy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przy dużych projektach tłumaczeniowych angażujemy grupę odpowiednio wyspecjalizowanych tłumaczy przysięgłych i zwykłych oraz weryfikatorów i korektorów, w celu sprawnego wykonania zlecenia.

Zapewniamy naszym Klientom stałą bieżącą obsługę tłumaczeniową korespondencji, materiałów reklamowych i promocyjnych, ale również, choć rzadziej, wykonujemy jednorazowe tłumaczenia. Klienci z „jednorazowym tłumaczeniem” szybko bowiem stają się naszymi stałymi Klientami.

Poufność to jeden z głównych kierunków polityki naszej firmy [czytaj więcej]. Wszelkie przekazane nam informacje, dane osobowe oraz teksty przekazane do tłumaczenia są traktowane JAKO POUFNE.

chat grupa.gestum