Współpraca

Blue Wings

Firma szkoleniowa Blue Wings została założona przez Annę Szpyt, która prowadzi kursy języka angielskiego dla firm w Rzeszowie (projektowane na potrzeby Klientów) oraz szkolenia z zakresu miękkich umiejętności i efektywnej nauki języka angielskiego na terenie całej Polski. W ofercie firmy znajdują się również zajęcia indywidualne, w tym lekcje angielskiego ukierunkowane przede wszystkim na przełamywanie bariery językowej oraz przygotowywanie Klientów do rozmów kwalifikacyjnych o pracę (po polsku i angielsku).

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera Blue Wings: http://bluewingstraining.com/

.

.

RCE

RCE jest nowoczesną i skuteczną organizacją, dla której priorytetem jest kształcenie na wysokim poziomie. Stworzyliśmy szeroką ofertę szkoleń i kursów zarówno dla młodzieży, studentów jak i dorosłych. Naszą ofertę kierujemy również do firm, szkolimy w obszarach, które są niezbędne w efektywnym i praktycznym funkcjonowaniu każdej z firm. Na bieżąco monitorujemy nowe metody i innowacje w nauczaniu, aby poziom naszych usług edukacyjnych był najlepszy. Naszą pasją jest umiejętne nauczanie ukierunkowane na przekazanie wiedzy w sposób skuteczny i praktyczny, aby każdy mógł zrozumieć podstawy zagadnień oraz samodzielnie pogłębiać wiedzę pod stałą opieką trenera. Naszą misją jest skuteczne i praktyczne kształcenie naszych Słuchaczy na każdej płaszczyźnie. Podstawą RCE są ludzie – nauczyciele, trenerzy oraz kadra zarządzająca, którzy oprócz przekazywania wiedzy stawiają również na kontakty interpersonalne mające na celu pogłębienie społecznego wymiaru nauczania.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera RCE: http://www.rce.edu.pl/szkolenia

 

 

Podkarpackie Stowarzyszenie Głuchych

Jesteśmy partnerem Podkarpackiego Stowarzyszenia Głuchych w Rzeszowie, które zrzesza osoby z wadami słuchu wraz z ich rodzinami, a także osoby słyszące, którym bliskie są sprawy środowiska niesłyszących.

Celem Podkarpackiego Stowarzyszenia Głuchych jest ciągłe udoskonalanie wszelkich dostępnych form pomocy w zakresie funkcjonowania społecznego z uwzględnieniem konieczności podmiotowego traktowania człowieka niesłyszącego. Należy przy tym pamiętać o dorobku kulturowym i wartościach tworzonych za sprawą języka migowego. Niesłyszący stanowią mniejszość językową, tworzącą własną historię, sztukę, kulturę i strukturę społeczną, a tożsamość środowiskowa stanowi dla nich ogromną wartość. Ważnym elementem działalności Stowarzyszenia jest promowanie praw tej grupy społecznej poprzez organizowanie kursów języka migowego.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Stowarzyszenia: http://www.psg.rzeszow.pl/

chat grupa.gestum