Kultura i polityka Zespołu Tłumaczy W. LITWIN-YÜKSEL, E. LITWIN S.C. oznacza nie tylko usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie, ale również miłą atmosferę i satysfakcję, jaką daje praca w naszym zgranym zespole. Dlatego dokładamy wszelkich starań w celu należytego doboru nowych pracowników, a następnie ich integracji z naszą kadrą.

Wierzymy, że umiejętność współdziałania, która motywuje do pracy, umożliwia wymianę poglądów i wiedzy fachowej, a także przyczynia się do zapewniania najwyższej jakości naszych usług tłumaczeniowych. Poświęcamy naszej nowej kadrze (a także stażystom) bardzo dużo czasu, wspieramy ją merytorycznie, stale inwestujemy w podnoszenie jej kwalifikacji, w tym również w naukę języków obcych.

Wspieramy udział naszych pracowników w konferencjach oraz warsztatach, poświęconych branży tłumaczeń, a także w opracowaniu i wydawaniu publikacji na temat zawodu tłumacza.

Ponieważ Zespół Tłumaczy W. LITWIN-YÜKSEL, E. LITWIN S.C. obsługuje Klientów krajowych oraz zagranicznych, prócz zaangażowania i zainteresowania pracą, wymagamy nienagannej polszczyzny i biegłej znajomości przynajmniej jednego języka obcego (mile widziany native speaker).

Oczekujemy silnej motywacji do pracy, determinacji w dążeniu do osiągania sukcesów oraz stawiania sobie wysokich wymagań i ambitnych celów. W przypadku aplikacji na stanowisko tłumacza, dodatkowo wymagamy umiejętności tłumaczenia, popartej przynajmniej 8-letnim doświadczeniem. Ukończone studia zagraniczne zwiększają szanse na zatrudnienie.

W przypadku braku biegłej znajomości języka polskiego, zapewniamy nauczyciela języka polskiego w siedzibie naszej firmy.

Praca pod presją czasu, wysokie oczekiwania co do jej jakości oraz osobiste zaangażowanie pracowników to nasza codzienność.

Cechy osobiste, zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, rzetelna wiedza, poparta osobistym zaangażowaniem w pracę oraz odpowiedni wkład w rozwój firmy zapewnia karierę w naszej firmie.